بلبرینگ

با توجه به اینکه بلبرینگ ها یکی از حساس ترین و با اهمیت ترین اقلام مورد استفاده در صنعت معدن و کارخانجات فرآوری مواد معدنی می باشند، مجموعه آکام با استفاده از سال ها تجربیات کسب شده در کنار مشتریان خود، آمادگی تأمین انواع بلبرینگ ها با بالاترین کیفیت و از برند های معتبر دنیا را دارا می باشد.

در صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و سیمان، به لحاظ مواجه با گرما، آلودگی، لرزش، بار های سنگین و تقاضای تولید بالا که هر روز از دست رفته را بسیار پر هزینه می کند، به تجهیزات و ماشین آلاتی نیاز است که همواره بتوان به عملکرد آنها اعتماد کرد. به همین دلیل است که ضمن کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری و همچنین خطرات احتمالی، عملکرد قابل اعتماد تجهیزات از اهیمت بالایی برخوردار است.

انواع بلبرینگ ها شامل بلبرینگ های شیار عمیق، بلبرینگ های تماس زاویه ای، بلبرینگ های خود میزان، بلبرینگ های کف گرد، رولر بلبرینگ، رولر سیلندری، رولبرینگ مخروطی، رولبرینگ سوزنی و رولبرینگ شبکه ای و برترین برند های سازنده بلبرینگ ها SKF، KOYO، TIMKEN، FAG، NTN، NSK، NSR، KG می باشند.

مواردی که در انتخاب بهترین گزینه بلبرینگ برای تجهیزات می بایست به آنها توجه کرد شامل دقت، فضای موجود، جهت نیرو شعاعی، محوری یا تلفیقی، خود میزان بودن، میزان نیرو، سرعت، صدا، صلبیت، مونتاژ و دمونتاژ و حرکت محوری می باشند.

بلبرینگ ها بر اساس موارد استفاده آنها از جنس های مختلفی ساخته می شوند. عناصر پنج گانه مورد استفاده در فرآیند ساخت بلبرینگ های فولادی آلیاژی شامل کربن، سیلیسیم، منیزیم، کروم و مولیبدنیوم می باشند که هر یک سبب ایجاد خواص مکانیکی منحصر به فردی می گردند.

تیم آکام با توجه به شناخت نقاط کلیدی کارخانجات فرآوری مواد معدنی، به طور کاملاً تخصصی بلبرینگ های مورد استفاده در بخش های زیر را تأمین می نماید.

-        تجهیزات معدن و استخراج معدن

-        خطوط سنگ شکنی

-        سرند های لرزان

-        نوار نقاله ها

-        آسیا ها

-        سلول های فلوتاسیون

-        دیسک های گندله

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :