تعمیرات و نوسازی تجهیزات معدنی

10 / 10
از 1 کاربر

همواره تجهیزات و ماشین آلات معدنی خصوصاً تجهیزات خطوط خردایش و دانه بندی جزو پر اهمیت ترین دارایی های فیزیکی در کارخانجات فرآوری مواد معدنی می باشند که جایگزینی آنها دشوار و نیازمند صرف هزینه بسیار بالایی می باشد.

امروزه با افزایش هزینه های تهیه ماشین آلات و تجهیزات جدید، هزینه های بالای حمل، محدودیت ها و زمان طولانی ساخت و نصب و هزینه های بالای فونداسیون، باعث گردیده تا تعمیرات، بازسازی و در مواردی نوسازی ماشین آلات معدنی به خصوص ماشین آلات خطوط خردایش و فرآوری مواد معدنی به عنوان یکی از مهمترین گزینه ها جهت کاهش هزینه های بهره برداری و افزایش عمر کاری تجهیزات مورد توجه کارفرمایان قرار گیرد. البته این موضوع نیازمند قطعات یدکی با کیفیت، ابزار کارگاهی و دانش لازم می باشد تا خللی در بازدهی و کارآیی دستگاه مورد نظر رخ ندهد. هدف کلی در تعمیرات، بازسازی و نوسازی تجهیزات  معدنی افزایش میزان اعتماد پذیری در زمان کارکرد و همچنین افزایش طول عمر مفید آنها می باشد. در انجام فرآیند تعمیرات و نوسازی علاوه بر افزایش اطمینان در عملکرد مناسب تجهیزات، با افزایش ظرفیت تولید نیز بازگشت هزینه های صرف شده در نوسازی در کوتاه مدت قطعی خواهد بود. بدیهی است پیش از تصمیم گیری نهایی برای انجام عملیات تعمیرات و نوسازی، بررسی دقیق فنی و برآورد هزینه های مربوطه، از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به اهمیت تعمیرات و نوسازی تجهیزات معدنی، مجموعه آکام با تکیه بر تجربه، دانش فنی و امکانات خود آمادگی دارد کلیه خدمات تعمیرات تخصصی و نوسازی تجهیزات خطوط سنگ شکنی از جمله انواع سنگ شکن های فکی، مخروطی (هیدروکن)، کوبیت، فیدر، انواع سرند، ماسه ساز، ماسه شور (کلاسیفایر مارپیچ) و غیره را با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد به مشتریان خود ارائه نماید.

خواهشمند است جهت دریافت مشاوره در زمینه تعمیرات و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات معدنی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :