درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

 

باعث افتخار مجموعه آکام است که با تکیه بر پیشینه فعالیت مدیران خود در حوزه کسب و کار و همچنین سابقه یک دهه تجربه مستمر و کاملاً تخصصی در صنایع معدن و فرآوری مواد معدنی کشور، در کنار تمامی کارفرمایان خود تلاش می کند تا اثری هرچند کوچک اما ماندگار در صنعت معدن این کشور بجای بگذارد.

امروزه به لحاظ اهمیت جایگاه صنعت معدن در کشور، همواره دغدغه تأمین تجهیزات و قطعات یدکی کارخانجات فرآوری مواد معدنی به عنوان قلب تپنده این صنعت وجود داشته است. شبکه تأمین آکام توانسته با تلاش روز افزون، کارفرمایان و مشتریان خود را در زمینه طراحی، مهندسی و تأمین تجهیزات و قطعات یدکی کارخانجات و پروژه های فرآوری مواد معدنی یاری نماید.

مجموعه آکام با اتکاء بر بالاترین سطح دانش آکادمیک مدیران، کارشناسان و مشاوران خود در زمینه فرآوری مواد معدنی و همچنین بکارگیری سخت افزار ها و نرم افزار های تخصصی، همواره تلاش می کند دقیق ترین، مناسب ترین و به روز ترین راه کارها را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا با استفاده از برترین تکنولوژی های دنیا، روز به روز صنعتی پویا تر، بهینه تر و با هزینه تعمیرات و نگهداری کمتر داشته باشیم.

ما در مجموعه آکام آمادگی خواهیم داشت در زمینه تأمین تجهیزات سنگ شکنی، فیدر ها، سرند های دانه بندی و آبگیری، هیدروسیکلون، ماسه شو، تجهیزات انتقال مواد چون پمپ، رولیک، نوار نقاله، انواع لرزه گیر های پمپ، سرند و هیدروکن، الکتروموتور، اینورتور، انواع سنسور ها، قطعات یدکی ضد سایش خطوط سنگ شکنی، توری فلزی سرند، بلبرینگ، مواد شیمیایی خطوط فرآوری، فلوکولانت و انواع تجهیزات آزمایشگاهی فرآوری مواد معدنی (کانه آرایی) به مشتریان خود خدمات ارائه نماییم.

همکاران ما در تیم آکام همواره ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دروازه ای برای ورود به اهداف بلند مدت خود و آغازی برای یک همراهی طولانی مدت در کنار کارفرمایان می دانند. ما همواره خود را شریک کارفرمایان دانسته و این همکاری را دستاوردی بسیار ارزشمند می دانیم و در نیل به این هدف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

از دیگر نقاط قوت مجموعه آکام میتوان به ارائه خدمات پس از فروش واقعی و بلند مدت به مشتریان اشاره کرد که خود باعث جلب هر چه بیشتر اعتماد و اطمینان خاطر کارفرمایان گردیده است.

امید است با لطف الهی و تلاش بی وقفه صنعتگران و دلسوزان این مرز و بوم، به آنچه ایران و ایرانی لایق آن است دست یابیم.

 

اعتماد کارفرمایان، سرمایه آکام

 

 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :